Prof.Dr. Serdar Tekgül
Çocuk Ürolojisi

Merhaba, Sizlerle web sitem üzerinden tecrübelerimi paylaşmaktan büyük mutluluk duyacağım. Sağlık Dolu Günler Dilerim.


Guidelines on Paediatric Urology (EN) Diagnosis and Management of Urinary Incontinence in Childhood Türkiye Enürezis Kılavuzu 2010 Temiz Aralıklı Kateterizasyon ( TAK ) Uygulaması Basamakları Temiz Aralıklı Kateterizasyon (TAK) Pediyatrik Üroloji Kılavuzları (TR)
Doktora Sor
Güvenlik Kodu
QR Kod
Ziyaretcilerim
101231 Kişi ziyaret etti.
1-6 Temmuz tarihlerinde Hindistan da Ahmedebad a 60 km yakınlıkta Nadiad da Hindistan ın en büyük, dünyanın sayılı üroloji merkezlerinden biri olanMuljibhai Patel Üroloji hastanesinde misfir profesör olarak...
Web sitemi beğendiniz mi?
Çok beğendim
Beğendim
Beğenmedim
Kılavuz için alttaki PDF simgesine tıklayınız
Temiz Aralıklı Kateterizasyon (TAK) Uygulaması Basamakları Eller bol su...
Temiz Aralıklı Kateterizasyon ( TAK )Mesane nasıl Çalışır?Mesane idrarı...
Kılavuz için alttaki PDF simgesine tıklayınız
Kılavuz için alttaki PDF simgesine tıklayınız
Kılavuz için alttaki PDF simgesine tıklayınız
Sınırlı Sorumluluk Beyanı
Web sitemizin içeriği, ziyaretçiyi bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, ilaç tedavisine başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikte tavsiye edilmez. Web sitemizin içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Sitede kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.© 2010, Tüm hakları saklıdır. Gizlilik Sözleşmesi. Bu web sitesi CEOTECH tarafından yapılmıştır. Daha detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.